Parfiky.cz
Parfémy
Nově na skladě
Kup teď!
Pode typu produktu
Parfémy, toaletní vody
Dárkové sady
Vody po holení
Balzámy po holení
Sprchové gely
Deosticky
Deospraye
Tělová mléka
Podle pohlaví
Pro ženy
Pro muže
Unisex
Doporčujeme
TOP 10 dámské
Nejprodávanější dámské parfémy
TOP 10 pánské
Nejprodávanější pánské parfémy
TOP arabské parfémy
Oblíbené arabské parfémy
Dárkové sady
Ten nejlepší dárek
Nově naskladněno
Právě teď za skvělé ceny
Zlevněné zboží
Mírně poškozené zboží za skvělé ceny
Kosmetika
Produkt týdne
Juvena
MasterCream Eye & Lip - Protivrásková péče pro oblast očí a rtů
20 ml
za 1797 Kč
Kategorie
Pleťová kosmetika
Tělová kosmetika
Dekorativní kosmetika
Vlasová kosmetika
Péče o zuby
Kosmetika pro muže
Opalovací a samoopalovací kosmetika
Zdraví, krása a vitalita
Vůně do auta
Svíčky, vosky, difuzéry, náplně
Epilace depilace
Doporčujeme
Rtěnky
Největší výběr rtěnek
Líčení - Oči
Změňte váš pohled na svět
TePe
Péče o váš chrup
Clinique
Nejlepší ceny na trhu
Yankee Candle
Nejprodávanější vonné svíčky na světě
Gillette
Hladké oholení
0
items in cart, view bag
Nivea
Tělová mléka, krémy a oleje
Creme - Intenzivní krém
Nivea
:
Tělová mléka, krémy a oleje
Creme - Intenzivní krém
Tělové krémy
Tělová kosmetika
Kosmetika
Recenze
5.0
/ 5
Obrázky
400 ml
ID: 82932
Skladem
i
234 Kč
0.58 Kč / ml
250 ml
ID: 76857
Skladem
i
176 Kč
0.70 Kč / ml
150 ml
ID: 79126
Skladem
i
88 Kč
0.59 Kč / ml
75 ml
ID: 79125
Skladem
i
84 Kč
1.12 Kč / ml
Akce!
BLACK FRIDAY na Parfíky.cz je nyní v plném proudu!
Popis produktu
Creme - Intenzivní krém
- nejoblíbenější univerzální krém na světě nepřekonatelným způsobem intenzivně pečuje a chrání každý typ pleti
Použití:
Vmasírujte do pokožky kdykoliv podle potřeby.
Technické informace
Ostatní informace
Další produkty z řady
Tělová mléka, krémy a oleje
:
Nivea
Q10 Energy+ Body Milk Firming - Výživné zpevňující tělové mléko
250 ml
za 198 Kč
Nivea
Intensive Nourishment Care - Výživný krém pro pleť a tělo
50 ml
za 93 Kč
Nivea
Q10 Plus Firming ( suchá pokožka ) - Výživné zpevňující tělové mléko
400 ml
za 280 Kč
Nivea
Smooth Sensation ( suchá pokožka ) - Krémové tělové mléko
2 varianty
od 205 Kč
Nivea
Repair & Care - Regenerační tělové mléko
400 ml
za 206 Kč
COOKIES